Diagnoza płodności cyklu

Dzięki Daysy jesteś całkowicie pewna. 
Pewna, już od pierwszego dnia stosowania.

Program Daysy jest jedyny w swoim rodzaju.

Monitorowanie płodności odbywa się przy użyciu bardzo czułego sensora, który z dokładnością do 0,01 st. C mierzy twoją temperaturę bazową ciała. Oprogramowanie Daysy analizuje twoje pomiary i daje ci pewność, czy jesteś płodna, czy też nie.

Daysy poznaje, analizuje i pokazuje twój indywidualny cykl miesiączkowy. Metoda termiczna wykorzystana w oprogramowaniu Daysy określa z dokładnością ponad 99% jaką masz fazę cyklu. Ta informacja jest pewna już od pierwszego dnia stosowania urządzenia. 

daysy-2019-w-phone.jpg

Dokładność urządzenia

Daysy wskazuje fazy płodności z dokładnością ponad 99%. To bardzo dużo. Prawdopodobieństwo błędu jest znikome. Daysy bardzo dokładnie wskazuje fazy płodności - możesz mu zaufać. Algorytmy pokazujące, w której fazie cyklu jesteś są badane i sprawdzane przez lata. To ogromna wiedza firm będącej producentem Daysy. 

Dzięki Daysy wiesz w jakiej fazie cyklu się znajdujesz. To od Ciebie zależy co z tą wiedzą zrobisz. Kiedy jesteś w fazie niepłodnej możesz cieszyć się seksem bez barier i ograniczeń, a Twój organizm na tym nie cierpi. Kiedy jesteś płodna musisz pamiętać, że możesz zajść w ciążę, wtedy uważaj!