Certyfikowanie i Zarządzanie jakością Daysy

Komputer cyklu Daysy jest innowacyjnym urządzeniem medycznym posiadającym certyfikat urządzeń medycznych nadany przez jednostkę notyfikującą Dekra Certification GmbH z siedzibą w Stuttgarcie.

Co oznacza, że Daysy jest zarejestrowane jako produkt medyczny?

Szwajcarskie Valley Electronics AG jest certyfikowane numerem ISO 13485:2012, co oznacza, że firma ta spełnia wszelkie najnowsze normy dotyczące produkcji wyrobów medycznych. Wszystkie procesy zachodzące w Valley Electronics AG są regularnie kontrolowane z najwyższą starannością.

Od samego początku skupialiśmy się na potrzebach użytkownika, i to właśnie z myślą o nim powstał ten produkt. Na każdym etapie projektu zbierane są opinie użytkowników, które odgrywają ważną rolę przy podejmowaniu decyzji dotyczących danego produktu. Większość nowoczesnych procedur oraz ocena użyteczności powstały w celu dostarczenia klientkom urządzenia najwyższej jakości. Daysy poddano wielu testom, które obejmowały działania elektryczne, mechaniczne, jak i testowanie oprogramowania.

Daysy używa tego samego algorytmu, który od 30 lat sprawdza się w urządzeniach produkowanych przez Valley Electronics GmbH. Algorytm ten, został dokładnie przebadany w Niemczech już w 1997 roku. 

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa nasi eksperci cały czas analizują i oceniają algorytm Daysy oraz dokonują niezbędnych zmian.

Wreszcie, wszystkie te dane są gromadzone, rejestrowane i sprawdzane przez właściwe instytucje- Swissmedic w Europie i FDA w Stanach Zjednoczonych. Po tym, jak nasze produkty znalazły się na rynku stale usprawniamy je w oparciu o opinie naszych użytkowniczek.

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i optymalizacją wszelkich norm. Droga od pomysłu do gotowego produktu jest bardzo długa, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś z Daysy mogła być całkowicie pewna każdego dnia. 

Więcej informacji dotyczących skuteczności Daysy znajdziesz na stronie daysy.me.