Planowanie dziecka

Daysy zwiększa szanse na zajście w ciążę.

W erze zaawansowanych technologii cyfrowych Daysy wraz ze swoją aplikacją DaysyView zwiększy twoje szanse na upragnioną ciążę. Bez hormonów i oczywiście bez żadnych skutków ubocznych!

Wiele par przez długi czas stara się spełnić swoje marzenie o posiadaniu dziecka, niestety bez rezultatu. Przyczyny tego są różne, często biologiczne, jednak w wielu przypadkach wystarczy umiejętne wyznaczenie dni płodnych, aby móc zajść w upragnioną ciążę.

Kobieta może zajść w ciążę tylko przez kilka dni, w dzień owulacji i 5 dni przed nią. Może się zdarzyć, że partnerzy nie współżyli ze sobą w te ważne dni, szczególnie gdy nie byli świadomi tego, że dni te właśnie występują.

Jeśli ty również chcesz zajść w ciążę, znajomość indywidualnego cyklu miesiączkowego jest absolutnie niezbędna! Daysy pomaga lepiej poznać twoje ciało i z dokładnością ponad 99% wskazuje moment, w którym szanse na zajście w ciążę są największe.

Jak ważny jest przebieg cyklu miesiączkowego, pokazuje amerykańskie badanie: połowa kobiet, które wcześniej bezskutecznie próbowały mieć dziecko, już po miesiącu monitorowania cyklu za pomocą komputera cyklu była w ciąży. Po upływie trzech cykli, 90% kobiet było w ciąży.

Szczególnie dla kobiet mających trudności z zajściem w ciążę lub mających nieregularne cykle, niezwykle ważne jest wiedzieć, kiedy dokładnie występują dni płodne. Dokładnie tak samo jest w przypadku, gdy plemniki twojego partnera wolniej się poruszają lub żyją krócej.

Urządzenie medyczne Daysy za pomocą odpowiedniej lampki wskazuje dni płodne i owulację swojej użytkowniczki, uwzględniając przy tym długość życia plemników.

  • Dzień owulacji
  • Faza płodna

Dodatkowo bezpłatna aplikacja DaysyView oferuje podgląd przyszłych dni płodnych i niepłodnych w danym miesiącu. Na podstawie zebranych danych DaysyView wskazuje, jak prawdopodobnie będzie wyglądał przebieg twojego cyklu. Można więc łatwo i bez stresu zaplanować poczęcie.